[S1W06] Design Thinking w projektach edukacyjnych – D. Madej Sala 208

Data/Czas
Date(s) - 22/04/2022
15:30 - 16:30

Kategorie


Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, jak metodę tworzenia innowacyjnych rozwiązań stosowaną powszechnie w biznesie, można wykorzystać w pracy z uczniami, jako sposób pracy projektowej ukierunkowany na kreatywne tworzenie interdyscyplinarnych, autorskich i kreatywnych rozwiązań przez uczniów. Uczestnicy poznają główne założenia metody Design Thinking i etapy procesu projektowego.Uczestnicy warsztatów, wyposażeni w materiały do dalszej pracy, będą mogli podobne ćwiczenia wykonać ze swoimi uczniami. Wszystko to aby rozwijać u uczniów kreatywność, myślenie analityczne, a także pokazać jak pracować w zespole, tworząc interdyscyplinarne projekty, w czasie realizacji których uczniowie rozpatrują zagadnienie z różnych perspektyw, przy wykorzystaniu wiedzy i umiejętności z różnych przedmiotów.

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content