[S2W02] Emocjonalny Dash. Rozwijanie kompetencji emocjonalno- społecznych z wykorzystaniem robotów Dash i Dot. – Z. Czechowska, J. Majkowska Sala 105a

Data/Czas
Date(s) - 22/04/2022
16:35 - 17:35

Kategorie


Podczas warsztatów uczestnicy otrzymają propozycje dobrych praktyk dotyczące rozwijania kompetencji emocjonalno- społecznych z wykorzystaniem robotów. Zwrócimy uwagę na sposoby nazywania  i rozpoznawania emocji, współpracy w grupie, radzenia sobie z sytuacjami trudnymi. Zaprezentujemy, w jaki sposób aplikacje dedykowane robotom Dash i Dot, mogą wspierać pracę z uczniem na zajęciach rewalidacyjnych i zajęciach organizowanych w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content