[S3W10] Prosta recepta na druk 3D w szkole. Co to jest druk 3D? Po co mi on w szkole? Jak się do tego zabrać? Czy aby na pewno dam radę? – K. Fortuna SALA 103

Data/Czas
Date(s) - 23/04/2022
10:00 - 11:00

Kategorie


Na te i wiele innych nurtujących Was pytań odpowie ekspert pan Krzysztof Fortuna. Nauczyciel i twórca największej szkolnej pracowni druku 3D w Polsce.
Na warsztacie poznasz podstawową terminologię druku 3D, przećwiczysz kilka sposobów pozyskiwania i tworzenia modeli 3D, które samodzielnie przygotujesz do drukowania. Zobaczysz jak proste jest korzystanie i zarządzanie szkolną farmą drukarek 3D, a wisienką na torcie będzie tworzenie modeli do druku z wykorzystaniem skanera 3D. Ponad to dowiesz się wszystkiego o materiałach do drukowania
i problemach, z którymi się zetkniesz w trakcie pracy oraz dowiesz się jaka powinna być idealna drukarka 3D dopasowana do potrzeb szkoły.

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Skip to content