[S3W07] Aktywne laboratoria przyszłości – łącz, twórz, programuj i baw się! – M. Sobczak Sala 109

Data/Czas
Date(s) - 23/04/2022
10:00 - 11:00

Kategorie


Technologia powinna być niezawodna i efektywnie wspierać rozwijający się warsztat pracy nauczycieli. Powinna stanowić wartość dodaną do tego, co dzieje się na lekcji, a nie tylko ją uatrakcyjniać. Na tym warsztacie dowiesz się jak monitor interaktywny pomaga skupić uwagę uczniów, aktywizuje do udziału w lekcji, pozwala pokazać ich kreatywność. Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane możliwości monitora interaktywnego firmy Promethean oraz przykłady jego wykorzystania podczas zajęć. Przybliżona zostanie również praca z oprogramowaniem ActivInspire na przykładowej lekcji. Poznasz aktywności, które można wykorzystać do zaangażowania uczniów w zajęcia. Na warsztatach pokażemy również ciekawy sposób na naukę programowania przy wykorzystaniu modułowego zestawu MODI. Zaprezentowane zostaną przykładowe projekty, konstrukcje z wykorzystaniem zestawu. Będzie również chwila na zabawę z MODI. 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Skip to content