[S4W02]Realizacja algorytmów iteracyjnych w języku C++ – G. Koba Sala 105a

Data/Czas
Date(s) - 23/04/2022
11:10 - 12:10

Kategorie


Warsztat zaczniemy od przykładowych problemów, w których występuje powtarzanie poleceń, czyli do których rozwiązania potrzebne będzie zastosowanie instrukcji iteracyjnych. Sprawdzimy na przykładach, jak dobierać odpowiednie instrukcje iteracyjne (forwhile czy do … while) zależnie od rozwiązywanego problemu.  Pokażemy również, jak omawiać wybrane algorytmy (m.in. wyszukiwanie elementu przez połowienie czy metodę zachłanną), aby motywować uczniów do samodzielnego ich odkrywania. Zwrócimy uwagę na powtarzające się operacje i dobór odpowiednich instrukcji iteracyjnych tak, aby na koniec zaprogramować wybrany algorytm. Warsztat przeznaczony jest zarówno dla nauczycieli szkół podstawowych jak i ponadpodstawowych.

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content