[S4W04] Praktyczne nauczanie algorytmiki i programowania z użyciem platformy SZKOPUŁ – A. Kluczek Sala 204

Data/Czas
Date(s) - 23/04/2022
11:10 - 12:10

Kategorie


Szkopul.edu.pl jest portalem edukacyjnym, wspierającym naukę programowania i algorytmiki, dostępnym 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W portalu znajdują się setki zadań z różnorodnych konkursów algorytmicznych, od bardzo łatwych do bardzo trudnych. Użytkownicy portalu mogą testować swoje rozwiązania w czasie rzeczywistym. Portal umożliwia też organizowanie własnych konkursów. Na warsztatach pokażemy, w jaki sposób korzystać z portalu szkopuł w praktycznym nauczaniu algorytmiki i programowania, zarówno wykorzystując zasoby portalu, jak i tworząc swoje własne. Portal jest realizacją długofalowego projektu wspierania konkursów algorytmiczno-programistycznych, ze szczególnym uwzględnieniem Olimpiady Informatycznej. Portal jest rozwijany głównie przez studentów i absolwentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, przy wsparciu studentów i absolwentów z Uniwersytetu Wrocławskiego. 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content