[S5W10] Arduino UNO – Czy zbudowanie czujnika parkowania jest trudne? – M. Gramza SALA 103

Data/Czas
Date(s) - 23/04/2022
12:40 - 13:40

Kategorie


Arduino Uno powstało w 2005 roku jako element pracy dyplomowej grupy studentów, a okazało się że zawładnęło całym światem, jako projekt typu Open Hardware, wpisując się doskonale we współczesny trend podejścia do edukacji (STEAM).
Na warsztatach zbudują Państwo urządzenie, które łączy w sobie zagadnienia z fizyki, matematyki, informatyki, elektroniki i… można by jeszcze wymieniać, na sztuce kończąc, ale to już na innych warsztatach, może z druku 3D. Zapraszam więc nauczycieli różnych przedmiotów, którzy chcą się zmierzyć z pozornie trudnym, ale tak naprawdę przyjemnym, programowaniem mikrokontrolera Arduino UNO i umożliwić mu kontakt ze światem zewnętrznym.
Tylko od Państwa (i Waszych uczniów) zależy w jakie uzbroicie go „oczy”, „uszy”, „ręce”, podłączając do niego czujniki, wyświetlacze, silniki. Żeby tak zrobić, ktoś musi to Państwu pokazać. Zapraszam na warsztaty. 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content