[S6W06] Studio filmowe w szkole. Twórz filmy edukacyjne w kilka minut z iPadem – K. Grabowski Sala 208

Data/Czas
Date(s) - 23/04/2022
13:50 - 14:50

Kategorie


Zobacz jak w łatwy sposób przygotować krótkie nagrania które zachwyca nie tylko Twoich uczniów. Podczas spotkania nauczysz się korzystać z aplikacji Clips oraz innych programów które mogą przydać się w czasie pracy z filmem. Warsztat pomoże ci przygotować ciekawe filmy przydatne w edukacji zdalnej oraz wykorzystać aplikacje wideo do wspólnej pracy z uczniami na dowolnej lekcji. Nauczysz się tworzyć tutoriale oraz montować krótkie filmy edukacyjne, które mogą wzbogacić szkolne projekty czy stronę internetową szkoły

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content