[S2W01] Zanim dopadnie nas burza – A. Grzybowska, D. Brzuska Sala 205

Data/Czas
Date(s) - 22/04/2022
16:35 - 17:35

Kategorie


Zmiany klimatyczne skutkują coraz częstszym występowaniem gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Bezpieczne prowadzenie zajęć terenowych oraz letniego wypoczynku dzieci i młodzieży będzie coraz bardziej związane z umiejętnością pozyskiwania informacji o sytuacji pogodowej oraz ze znajomością zasad postępowania, gdy już się zdarzy burza czy trąba powietrzna. Przedstawimy krótką charakterystykę zagrożeń, możliwości technologii informacyjno-komunikacyjnych w przewidywaniu groźnych zjawisk atmosferycznych oraz omówimy propozycje działań zwiększających bezpieczeństwo podopiecznych w tym zakresie.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content