[S4W01] O liczbach, algorytmach i komputerach nie tylko dla informatyków – przykłady w Pythonie – M. Borowiecki Sala 205

Data/Czas
Date(s) - 23/04/2022
11:10 - 12:10

Kategorie


Z liczbami, algorytmami i komputerami w czasach współczesnych ma do czynienia praktycznie każdy człowiek od najmłodszych lat. Te trzy pojęcia bardzo się ze sobą wiążą i podczas warsztatu zostaną przybliżone z uwzględnieniem szczególnej roli algorytmów. Odwołamy się m. in. do podstawy programowej matematyki i informatyki w szkole podstawowej, informatyki w zakresie podstawowym w szkole średniej. Przedstawimy, jak można ciekawie realizować wybrane zagadnienia podstawy programowej. Algorytmy zapiszemy i uruchomimy w języku Python.

 

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

To wydarzenie jest już w całości zarezerwowane.

Skip to content