[S6W11] Przenośne Laboratorium Cyfrowe SENSE DISC na lekcji fizyki (i nie tylko) – M. Gramza SALA 103

Data/Czas
Date(s) - 23/04/2022
13:50 - 14:50

Kategorie


Lekcja fizyki znacznie zyska na atrakcyjności, jeśli uczeń sam przeprowadzi eksperyment, a wzmocni to wykorzystanie do tego zaawansowanych technologicznie urządzeń. W czasie warsztatów zostaną Państwo zapoznani z możliwościami pomiarowymi Cyfrowego Laboratorium SENSE DISC oraz załączonego do niego wieloplatformowego oprogramowania. Po zaprezentowaniu przykładowego doświadczenia, sami Państwo przeprowadzą eksperymenty i przekonają się o uniwersalności i prostocie obsługi tego przyrządu. Moim uczniom wystarczyło 15. minutowe wprowadzenie  🙂
Więcej tajemnic odkryję przed Państwem na warsztatach, serdecznie zapraszam nie tylko nauczycieli fizyki, ale również chemii, geografii czy przyrody.

Zainteresowany tym warsztatem? Zgłoś się!

 

1. Jeśli nie jesteś zalogowany, zrób to

Tylko zalogowani uczestnicy konferencji mają możliwość rezerwacji warsztatów.

 

2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij zgłoszenie

Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu (na wszelki wypadek). Jeśli masz jakieś dodatkowe uwagi, wpisz je w okienku „wiadomość dla organizatora”.

 

3. Odbierz wiadomość e-mail od organizatora

Na Twoją skrzynkę e-mail prześlemy wiadomość z informacją o przyjęciu („rezerwacja w trakcie”) i potwierdzeniu zgłoszenia („rezerwacja potwierdzona”).

 

4. Korzystaj z menu uczestnika konferencji

Spójrz na dół naszej witryny www. Znajdziesz tu menu z linkami do przydatnych informacji. Jeśli jesteś zalogowany, w każdej chwili możesz sprawdzić, na jaki warsztat już się zapisałeś („Moje rezerwacje”).

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Skip to content